دزدی به روش ایرانسل

» فکر می کنید سکه با سیم کارت ایرانسل چه وجه اشتراکی دارد؟
خیلی ساده است هر دوی آنها در دنیای خود ناچیز به حساب می آیند.

وقتی سیم کارت ایرانسل با یک سیم کارت جایزه و هر کدام 2 هزار تومان شارژ و 500 تومان هم وجه ثبت نام نمی گیرند هر سیم کارت می شود چقدر؟

وقتی بیشتر فکر کنی می بینی به اندازه پول خرد های موجود در بازار ایران، سیم کارت ایرانسل ریخته بیرون. برای فهمیدن و مطمئن شدن می تونید دست تو جیب هر کی کنید با اینکه بده اما ضرر نداره دست تو جیب هر کی کنی یک مشت سیم کارت ایرانسل در میاری که هیچ استفاده ای برای اون نداره، جالبیش اینه که اگه بگردی انقدر سکه نمی بینی که سیم کارت می بینی.

ماشاا… همرنگ هم هم هستند.

من خودم از روز اولی که این سیم کارت ها روونه بازار شد یکی خریدم و تا الان دارمشون، جدیدن گوشی مربوط به این سیم کارت خراب شده و فعال نیست به خاطر همین گذاشتمش تو جیب کوچیک سمت راستم و همیشه موقع پیاده شدن از تاکسی سوژه منه!!! به این صورت که وقتی کرایه تاکسی می دم آقایان راننده همیشه عادت دارند بگن آقا پول خرد بده! منم اگه داشته باشم که می دم اگر نه همیشه سیم کارت ایرانسلم رو در میارم و میگم پول خرد ندارم ولی سیم کارت ایرانسل دارم، می خوایی… که راننده ها همیشه یه نیش خند می زنند. حتی دوستام که کنارمن ار این حرکت خندشون می گیره، خوب اینم واسه خودش یه راهیه و من پیش بینی می کنم یک روز ایرانسل جای پول خرد های کشور را خواهد گرفت و این خود یک شگفتیست.

اما یک چیز دیگه هم هست زمانی هم می رسه که شماره های ایرانسل کلاسدار می شه و مثل شماره های همراه اول که کد ۲ یا ۳ با کد ۵ و ۶ بین مردم جز طبقات فرهنگی هست، ایرانسل هم یک روز به اینجا می رسه و ۹۳۵ آن با ۹۳۶ و ۹۳۷ فرق طبقاتی خواهد داشت و خوب خدارو شکر تو این فرهنگ بندی ما درجه یک هستیم و بقول معروف جزء کلاسدارا، ما اینیم دیگه چه کنیم…

البته بگم خدایی سیم کارتش خیلی بدردم خورده و خدمات دهی این شرکت تو ایران بهتر از همست تنها ایرادش که اونم در حال ترمیمه آنتن دهیشه که الانه تو جاده ها هم میگیره و خوب خود همراه اول هم وقتی اومد همین مشکل رو داشت. واقعا سیم کارت ایرانسل مثل پول خرد، بی ارزش ولی کار را انداز هست. خدا بهشون هرچی می خواد بده کار جوونای این مملک رو را انداخته و یکی از امتیاز های مهم این سیم کارت افزایش تعداد نفرات شرکت کننده در مسابقه اس ام اس برنامه ۹۰ هستش که از وقتی ایرانسل اومد همه موبایل دار شدن و باهاش تو این مسابقه شرکت می کنند و یهوو رکورد بالای ۲ میلیون می زنه که باید از خانواده ایرانسل تشکر کنه و این هم یک مزیت این سیم کارت هستش.

هیچ وقت فکرش رو نمی کردم که یک روز پول خرد ها دیجیتالی بشن و علاوه بر ارتباط ماهواره ای فرستنده با گیرنده، ارتباط مردمی جیب من با جیب آقای راننده را از پیش نزدیکتر کند.

خوب امروز یاد گرفتید که چگونه می توانید از این محصول مفید، نهایت استفاده را ببرید.

ترفند موبایل : حتما برای بعضی دوستان پیش اومده که سیم کارت ایرانسل خودشون رو که ممکنه شمارش دست خیلی از دوستانشون باشه رو گم کرده باشند , در این موقع خیلی ها قید اون سیم کارت رو میزنن , اما حالا بایک ترفند ساده میتونید شماره سیم کارت ایرانسل خودتون پس بگیرید که می توانید این ترفند را مشاهده نمایید.

 

 مراحل این کار:

۱-خرید یک سیم کارت اعتباری

شما یک سیم کارت اعتباری جدید می خرید و کد زیر رو در آن وارد می کنید.(این روش را هم برای سیم کارتهای دائمی و هم برای سیم کارتهای اعتباری می توانید بکار ببرید.)

۲-وارد کردن کد زیر:

از سیم کارت خریداری شده،کد زیر را وارد می کنیم:

ستاره ۱۴۰ ستاره ۳ ستاره ۲ ستاره۳ ستاره ۱ ستاره کیت سیم قبلی ستاره پوک سیم قبلی مربع

کنسل کردن این عمل برای سیم کارت دائمی:

ستاره ۱۳۰ ستاره ۳ ستاره ۲ ستاره۳ ستاره ۲ ستاره پوک سیم قبلی مربع

کنسل کردن این عمل برای سیم کارت اعتباری:

ستاره ۱۴۰ ستاره ۳ ستاره ۲ ستاره۳ ستاره ۲ ستاره پوک سیم قبلی مربع

بعد از وارد کردن کد بالا،اگر از این عمل پشیمان شدید به هر علتی،فقط تا ۶ ساعت وقت دارید جلوی این عمل را بگیرید.

بعد از اینکه سیم کارت جدید را خرید خریدید،تا ۲۴ ساعت شماره شما همان شماره جدید باقی می ماند و بعد از ۲۴ ساعت،شماره قبلی شما روی این خط فعال می شود و شماره سیم کارت اعتباری جدیدی که خریدید از بین می رود.

وقتی کدی را که در شماره دو نوشتم یک SmS به خط شما می رود که به فرض اگر دست کسی باشد و Pukسیم کارت شما را داشته باشد،می تواند جلوی این عمل را بگیرد.

آیا به صرفه است که من ۷۰۰۰ تومان پول سیم کارت بدهم و این کار رو انجام بدم؟

بله به صرفه است،بعد از اینکه مراحل بالا را انجام دادید ۴۷۱۷+۱۱۰۰ تومان به حساب شما اضافه می شود

اگر در یکی از طرح های تشویقی باشم و این عمل را انجام بدهم،تکلیف طرح من چه می شود؟

اگر سیم کارت دائمی داشته باشید که طرح بصورت روزشمار حساب می شود و به پایه ثانیه ای باز می گردید.

اگر سیم کارت اعتباری داشته باشید،مجددا به طرح وارد می شوید

حالا اگر خود ایرانسل

سیم کارت شما را بدزده چی؟

درسته نمی تونم در این سیستم بیمار و افعی گونه تغییری ایجاد کنم اما در خودم که می تونم تغییر ایجاد کنم تصمیم گرفتم اگر در حال مرگ هم بودم نه به کسی که سیم کارت ایرانسل دارد تماس بگیرم و نه جواب تماس او را بدهم بر خود ارتباط با ایرانسل را حرام کردم.

/ 2 نظر / 99 بازدید
یه بنده خدای بدبخت بیچاره که گیر ایرانسل حروم خور افتاده

ایرانسل آشغال حروم خور امیدوارم اون پول هایی که ازم گرفتید از گلوتون پایین نره . وقتی رفتم وایمکس ایرانسل بخرم گفتم سرعت 512 میخوام گفتن خیلی زیاده میخوای چیکار 128 بسته منم 128 گرفتم و از مرده پرسیدم که سرعت دانلودم چنده گفت همون 128 بعد از یک هفته وصل کردن سرعتم 16 کیلوبایت بود واقعا که حروم خور بزرگی هستن الانم نزدیک 1 ساله که دارمش یه برنامه 150 مگابایتی داشتم دانلود میکردم با IDM زدش 3 ساعت طول میکشه بعد از 3 ساعت اومدم دیدم نوشته محدودت زمانیم تمومه آخه من چی بگم به این ایرانسل عوضی حروم خور ؟ [کلافه][گریه]

ali

خیلی عالی نوشتی. دمت گرم. یه چیز دیگه جا افتاده. دقت کردی هر 10تا پیامکی که با ایرانسل میدی گه گاهی یکیش ارسال نمیشه ولی پولش از حسابت کسر میشه؟حساب کردم فقط تو یه شهر کوچیک روزی 3 میلیون پول اینجوری از حساب کسر میشه. خدایی کسی نیست جلو اینارو بگیره؟