گزارش 16- جلسه دوم

باسمه تعالی

صورتجلسه شماره 2    عوامل ثابت هتل هلا آندلس

 

مورخه سه شنبه 13 تیرماه 1391  بعد از اینکه دوستان و همکاران زحمت سرو شام زائران محترم را کشیدند در لابی هتل دور هم جمع شدند و دومین جلسه با محوریت مسائل روز بررسی گردید

بعد از قرائت قرآن ؛ آقای چگینی مدیر ثابت هتل با ذکر و یاد خداوند بزرگ و شهیدان راه امام راحل و با یاد و خاطره سردار آزادگان حجت السلام ابوترابی نگین درخشان شهر ما ؛ موارد ذیل را مورد تذکر قرار دادند:

 از زحمات سازمان حج و زیارت ، بعثه مقام معظم رهبری و شرکت سعادت  ؛  تقدیر و تشکر نمود که پذیرای 700 هزار زائر را در این ایام حج عمره بر عهده داشتند.

 سپس ایشان از پشتکار و همت کسانی که تمام وقت  در ستاد مدینه در حال خدمت رسانی به زایران هستند از جمله جناب آقایان شرافتی و قربانی قدر دانی نمودند ؛ جناب آقای چگینی از طرف خود و عوامل ثابت هتل، در خصوص اهمیت برنامه ریزی ، نظارت و ارزشیابی تمام فرایند  همچون ، کارهایی سختی مثل هماهنگی حمل و نقل ؛ تغذیه و پذیرایی و امور بهداشتی،اسکان ، تدارکات امور مالی و سایر زحمت کشان و خادمین سرزمین وحی که در بیش از 70 هتل مدینه هماهنگی و نظم برقرار می نمایند، سپاسگذاری نمودند.

در ادامه آقای چگینی از بازدیدی که از آشپزخانه مرکزی داشتند،  گزارشی ارائه نموده که بسیار جالب و باور نکردی بود .... وی افزود؛ که دمای محل طبخ غذا با اینکه فن ها روشن بود بیش از 50 درجه حرارت داشت؛ باید از زحمات این عزیزان بخصوص مدیران آشپزخانه مرکزی دخیل و زین و کادر مجرب ایشان ؛ قدر دانی و تشکر کرد که در هر روز برای بیش از 30 هزار زائر غذا آماده می کنند.

بعد از بررسی مسائل روز و سیاسی حاکم بر مدینه و عدم ارائه ویزا از طرف عربستان و امکان تغییر برنامه ورودی زائران برای این ایام توجه خاص همگی را در خصوص کارشکنی ،خبر چینی و سرقت از طرف افراد غریبه دو چندان خواستار شد

هماهنگی بیشتر در انجام کارها و تقدیر از زحمات شبانه روزی و ایثار تعدادی از افراد برای پیشبرد کارها از مواردی بود که مورد نظر قرار گرفت.

1-      تکمیل فرم های تسویه حساب مالی توسط معاون گروه

2-      تکمیل فرم اقلام موجود در انبار توسط آقای ملا کاظمی و احتساب اقلام مورد نیاز مصرفی تا پایان دوره

3-      تکمیل فرم تحویل اقلام ثابت هتل به شرکت طرف قرار داد توسط خانه دار محترم

4-      تکمیل لیست پروازی افراد به ستاد توسط استقبال هتل

5-      تکمیل فرم ها ی مالی و خروجی توسط مدیر ثابت ایرانی هتل

اخرین گروه ورودی زائر به هتل 17 تیرماه می باشد که می بایست بعد از آن نسبت به تحویل و تسویه اقدام گردد. خروج از مدینه از تاریخ 23 این ماه توسط ستاد برنامه ریزی می گردد. آخرین گروه مکه هم در تاریخ 29  تیر بصورت تقلیلی اعزام می شود.

این تغییر برنامه نباید به هیچ عنوان ، در حق زائر و یا سطح و کیفیت خدمت رسانی به ایشان خللی ایجاد کند.

در خاتمه همکاران یک به یک نظرات ، کاستی ها، موارد هماهنگ نشده را ایراد و مورد بررسی قرار گرفت و جلسه ساعت 24 بعد از ذکر صلوات بر محمد و آل محمد و آرزوی توفیق خدمت رسانی و خدامی زائران سرزمین وحی و سرزمین نبوی به اتمام رسید.

 

/ 0 نظر / 12 بازدید